Niall napisał na Twitterze:
"Nigdy nie chciałem, żeby padało w trakcie koncertu. Dziś występujemy w najpiękniejszym amfiteatrze w Weronie! I wszyscy dziś zmokną"
"Właśnie dostałem sms od @deodevine mówiący " oh stadium boy" hahaha sprawdzone !"
"Wcześniej powiedziałem wszystkim, ze fani 1D nie żartują ! To istne szaleństwo przed hotelem w Mediolanie.
"Chcieliśmy bardzo wam wszytymi podziękować! I to jest zawsze bardzo trudne aby zrobić to w 140 znakach na Twitterze. Więc proszę bardzo: http://www.youtube.com/watch?v=diEqtVXWRys&feature=youtu.be
"Kochamy was wszystkich tak bardzo, za wszystko co dla nas zrobiliście"
By.Paula
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz