Harry wstawił na vine filmik z Niallem
" Platform Niall i trzy czwarte"
https://v.cdn.vine.co/v/videos/222DC5DB-618D-4D30-9C0D-33FA09A5BD06-1935-0000011B2C68BAB2_1.0.7.mp4?versionId=dPIVRJOz5wg6cP5ctAxDR26MV6b92DHn
~Natka.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz