piątek, 24 maja 2013

Harry wstawił na vine filmik z Niallem

" Platform Niall i trzy czwarte"
https://v.cdn.vine.co/v/videos/222DC5DB-618D-4D30-9C0D-33FA09A5BD06-1935-0000011B2C68BAB2_1.0.7.mp4?versionId=dPIVRJOz5wg6cP5ctAxDR26MV6b92DHn


                            ~Natka.
Liam dostrzega cię na widowni :

~Natka.
Liam na wczorajszym koncercie.




                                                  Owww...

                                 ~Natka.
Chłopaki z Taylorem Lautnerem .


                                               
                                                            ~Natka.
Josh z Cristiano Ronaldo :)


                                                              ~Natka.
Harry był wczoraj w barze w Barcelonie:


                               


                                  ~Natka
Możecie tutaj zadawać pytania do chłopców (możliwy kolejny polski wywiad) http://www.eska.pl/news/one_direction_w_wywiadzie_dla_eska_pl_to_mozliwe_zaproponuj_pytania_ktore_zadamy_chlopakom_z_1d_video/83714 

~Natka.
One Direction wspierają organizację Stand Up To Cancer UK, która zajmuje się zbiórką pieniędzy na badania oraz na dofinansowywanie postępów w leczeniu raka. Ogłosili na swoim Twitterze, że 1D przekażą pewien procent dochodów ze sprzedaży biletów na trasę koncertową w UK i Irlandii w 2014 roku.

~Natka.
Fanka,która spotkała zeszłej nocy chłopaków powiedziała, że Zayn wyglądał na naprawdę trzeźwego, ale Louis Liam i Andy byli kompletnie pijani! Zabalowali chłopcy,Zayn aniołek :D

~Natka.

środa, 22 maja 2013

Perrie nie dawno dodała to zdjęcie na TT:)

~Natka.
Hej Hej. Jest akcja:


W związku z tym, że Rushers planują zranić nasz kochany boysband, naszą miłość, nasze życie, One Direction- proponuje przeciwną akcję. W dniach podanych w poniższym poście piszemy do chłopców same miłe rzeczy, bez "follow me". Np. "Uwielbiam twój uśmiech", "Jesteś wspanialszy od gwiazd" "Zmieniłeś moje życie na lepsze". Każdego twitta podpisujmy TD (jak komuś się zmieści to- true Directioner). A więc:
- od 1 do 7 czerwca będą spamować Niall'a (że jest brzydki i nie pasuje do 1D), odpisujmy naprze kur (Jesteś śliczny, idealnie dopełniasz zespół)
- od 8 do 15 czerwca spamują Zayn'a (chcą pisać, że jest terrorystą. Piszmy więc, że jest wspaniałym wrażliwym człowiekiem)
- od 16 do 23 czerwca spamują Liam'a (śmieją się z braku jednej nerki i tego, że na 16 urodziny Liam'a nikt nie przyszedł więc piszemy, że nie ma nerki aby jego wielkie serce się zmieściło, i że ma prawdziwych przyjaciół którzy go kochają
- później spamują Harremu i Lou (że są gejami itp). Więc piszmy o prawdziwej męskiej przyjaźni, że są jak bracia.

Rusherki chcą aby BTR stało się najlepszym boysbandem i dążą do rozpadnięcia 1D. Jeśli jesteś Directioners to udostępnij to na swojej tablicy, jeśli masz stronę to poinformuj o tym! Razem możemy wygrać. Udowodnijmy Rusherką, że nie mają szans z prawdziwymi DIRECTIONERS


~Natka.

niedziela, 19 maja 2013

Kocham ♥ . ♥ 

Liam: Harry, popatrz znów te Niemki...
Harry:http://media.tumblr.com/698358d19ee7979fd45c14efd21602f2/tumblr_inline_mm8qob1mNZ1qz4rgp.gif
Louis: Ale popatrz, tam są te Polki!
Hazz:http://24.media.tumblr.com/tumblr_m5l40i8kLU1ql7e7to1_500.gif ~Natka.
Hej mam na imię Natalia i będę trzecią prowadzącą bloga:) Mam 13 lat i jestem Directioners... Pod każdym postem będę podpisywała się ~Natka. Macie tu linka na mojego fb oraz aska  https://www.facebook.com/natalia.rownicka.3?ref=tn_tnmn
http://ask.fm/NatalaPikaPika
Zapewniam , że nie zawiodę :)

Siemka ^^

Chcecie link do mojego Fb , ask'a ?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
No to macie :)
https://www.facebook.com/paulusia.galusinska?ref=tn_tnmn  <--- FB :)
http://ask.fm/Paula2906 <-- ask, pytać lajkować ;D

;c

Wiecie co mnie na prawde wkurza ? ;c
Nie ? To Wam powiem ;D .
To że moi koledzy z klasy są tacy durni że gdy słuchamy z koleżanką 1D ,albo o nich mówimy to oni co chwile mówią One Dajgejszyn itp. To już na prawdę wkurzaa.!
Lub mamy czasem lekcje na kompach i możemy rb co chcemy no to ja wchodze na FB i na stronie głównej pokazuje mi się jakiś komunikat o 1D . A oczywiście oni swoje . To jest na prawde tak wkurzające . O jeszcze było coś takiego zawsze gdy na lekcji robimy projekty możemy puszczać muzykę . No to zazwyczaj moje koleżanki i ja puszczamy 1D . No i on że GEJE ŚPIEWAJĄ . ;///
A wiecie co jest dziwnee ? ;D
Oni mnie bardzo lubią , ja ich idoli nie obrażam , a oni swoje ;// .
***********************************************************************************
A teraz coś do moich wspaniałych kolegów ;// :
Jeżeli to czytacie to przestańcie tak mówić . !! Bo w realu to do Was nie dociera .

By.Paula
Link do wywiadu, w którym The Wanted nazywają Harry'ego męską dziwką. Do tego odnosi się ostatni tweet Lou, w którym pisze, że bardzo frustruje go, kiedy niektórzy nie potrafią powiedzieć pewnych rzeczy komuś prosto w twarz. 
https://www.youtube.com/watch?v=txwXamDQRu8&feature=youtube_gdata_player




DLATEGO JEST AKCJA NA TT

#FuckYouTheWanted

By.Paula
Niall napisał na Twitterze:

"Nigdy nie chciałem, żeby padało w trakcie koncertu. Dziś występujemy w najpiękniejszym amfiteatrze w Weronie! I wszyscy dziś zmokną"

"Właśnie dostałem sms od @deodevine mówiący " oh stadium boy" hahaha sprawdzone !"

"Wcześniej powiedziałem wszystkim, ze fani 1D nie żartują ! To istne szaleństwo przed hotelem w Mediolanie.

"Chcieliśmy bardzo wam wszytymi podziękować! I to jest zawsze bardzo trudne aby zrobić to w 140 znakach na Twitterze. Więc proszę bardzo: http://www.youtube.com/watch?v=diEqtVXWRys&feature=youtu.be

"Kochamy was wszystkich tak bardzo, za wszystko co dla nas zrobiliście"

By.Paula

[*]

Liam na Twitterze: "Zostałem poinformowany, że dzisiaj o 11.54 moja rybka kapitan jak black zdechła :( niesamowita rybka , dziękuję za te 3 lata" RIP Kapitanie Jack Black...

[*]

By.Paula

Hey.! ;)

Cześć,długo mnie tu nie było, bo blog mi się nie chciał włączyć :< . No ale trudno :) . <3

By.Paula

niedziela, 12 maja 2013

News 


Zdjęcia i gify z koncertu:






Kolejny 1D World zostanie otworzony w Phoenix 18 
maja


Chcę tam !! ;D 

                      by. Klaudia
Nowa książka o 1D w naszej polskiej wersji ukaże się w sierpniu. Jej tytuł to "One Direction Fotorelacja z życia     zespołu"





1D ma dla nas niespodziankę, za sześć dni będzie wiadomo co to. Niektórzy myślą, że zostaną dopisane kolejne daty do TMH Tour, ale nic nie wiadomo. Link do licznika: 

http://www.onebigannouncement.com/

Harry na wczorajszym koncercie znowu podszedł za blisko maszyny wywołującej dym. Styles, ty łamago! Na szczęście nic mu się nie stało.
Gratulujemy Paulowi, bo jest tatusiem kolejnego dziecka!