poniedziałek, 10 czerwca 2013

Perfumy będą nazywały się Our Moment.

Skąd pomysł na nazwę?
 Harry powiedział, że na nowej płycie będzie piosenka pod takim właśnie tytułem. 
Liam wyznał, że w tworzenie zapachu włożyli dużo serca i że to skomplikowane dzieło sztuki.
Tak prezentują się perfumy:




Zdjęcia z konferencji prasowej z 06.06 na której chlopaki mówili o perfumach :






Biedny Hazza psiknoł sobie perfum w oko ;D












By.Klaudia






zdjęcia ze ślubu Anne Cox - 01.06


Nasza Top Model ;D






By.Klaudia

W Fountain Studios.











By.Klaudia

Chłopaki w Londynie - 06.06
Niall z Marvinem Humesem na przyjęciu organizacji charytatywnej OMG.



By.Klaudia

piątek, 24 maja 2013

Harry wstawił na vine filmik z Niallem

" Platform Niall i trzy czwarte"
https://v.cdn.vine.co/v/videos/222DC5DB-618D-4D30-9C0D-33FA09A5BD06-1935-0000011B2C68BAB2_1.0.7.mp4?versionId=dPIVRJOz5wg6cP5ctAxDR26MV6b92DHn


                            ~Natka.
Liam dostrzega cię na widowni :

~Natka.
Liam na wczorajszym koncercie.




                                                  Owww...

                                 ~Natka.
Chłopaki z Taylorem Lautnerem .


                                               
                                                            ~Natka.
Josh z Cristiano Ronaldo :)


                                                              ~Natka.
Harry był wczoraj w barze w Barcelonie:


                               


                                  ~Natka
Możecie tutaj zadawać pytania do chłopców (możliwy kolejny polski wywiad) http://www.eska.pl/news/one_direction_w_wywiadzie_dla_eska_pl_to_mozliwe_zaproponuj_pytania_ktore_zadamy_chlopakom_z_1d_video/83714 

~Natka.
One Direction wspierają organizację Stand Up To Cancer UK, która zajmuje się zbiórką pieniędzy na badania oraz na dofinansowywanie postępów w leczeniu raka. Ogłosili na swoim Twitterze, że 1D przekażą pewien procent dochodów ze sprzedaży biletów na trasę koncertową w UK i Irlandii w 2014 roku.

~Natka.
Fanka,która spotkała zeszłej nocy chłopaków powiedziała, że Zayn wyglądał na naprawdę trzeźwego, ale Louis Liam i Andy byli kompletnie pijani! Zabalowali chłopcy,Zayn aniołek :D

~Natka.