piątek, 24 maja 2013

Fanka,która spotkała zeszłej nocy chłopaków powiedziała, że Zayn wyglądał na naprawdę trzeźwego, ale Louis Liam i Andy byli kompletnie pijani! Zabalowali chłopcy,Zayn aniołek :D

~Natka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz