Wiecie co mnie na prawde wkurza ? ;c
Nie ? To Wam powiem ;D .
To że moi koledzy z klasy są tacy durni że gdy słuchamy z koleżanką 1D ,albo o nich mówimy to oni co chwile mówią One Dajgejszyn itp. To już na prawdę wkurzaa.!
Lub mamy czasem lekcje na kompach i możemy rb co chcemy no to ja wchodze na FB i na stronie głównej pokazuje mi się jakiś komunikat o 1D . A oczywiście oni swoje . To jest na prawde tak wkurzające . O jeszcze było coś takiego zawsze gdy na lekcji robimy projekty możemy puszczać muzykę . No to zazwyczaj moje koleżanki i ja puszczamy 1D . No i on że GEJE ŚPIEWAJĄ . ;///
A wiecie co jest dziwnee ? ;D
Oni mnie bardzo lubią , ja ich idoli nie obrażam , a oni swoje ;// .
***********************************************************************************
A teraz coś do moich wspaniałych kolegów ;// :
Jeżeli to czytacie to przestańcie tak mówić . !! Bo w realu to do Was nie dociera .
By.Paula
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz