wtorek, 30 kwietnia 2013


Uwielbiam ich. 

By.Klaudia 


Harry wczoraj pożegnał się z LA i teraz jest w Paryżu, bo chłopaki grają tam dzisiaj koncert.
Napisał na tt po francusku, że kocha Francję :D
Zdjęcia z Paryża:




Fani podobno zachowywali się jak zwierzęta, dobra, nie wnikam :O

Nialler napisał na twitterze:
"Koniec czasu wolnego! Podbijamy resztę Europy! Pierwszy przystanek Paryż! Zróbmy to! Kocham ten kraj, piękne miejsce! Piękni fani! 

Paryż! jesteście gotowi Jesteśmy wypoczęci po czasie wolnym! Gotowi żeby to powtórzyć! Dziś wieczorem zaszaleję!"

napisał, że zaszaleje. czyli wieczorem ma zamiar cos zrobic XD

Chłopaki zaczynają od dzisiaj trasę po Europie :D Nie całej, no ale nic XD

Harry wczoraj w Paryżu:



Zazdroszczę tym wszystkim dziewczynom ;D


 Słodki ;**


By. Klaudia.


niedziela, 21 kwietnia 2013

Siemka ^^
Słuchajcie, przepraszam że mnie długo nie było ale na kompie nie mg zalogować się na kompie . Teraz jestem na fonie ;D Gdy bd mg się zalogować na pewno coś wstawię ;D

piątek, 5 kwietnia 2013

            Siema dziś opowiem Wam co mnie wkurza i co mnie wzmacnia.
     Moja przyjaciółka słucha metalu inna natomiast słucha rapu i śmieją się ze mnie, gdyż słucham One Direction. Jest mi z tego powodu strasznie przykro.;c
        Sądzę, że każdy ma prawo słuchać muzyki, która go uszczęśliwia i dzięki, której chce mu się żyć. nie obchodzi mnie czego oni słuchają. Mam idoli, których kocham, dla których chcę żyć. Dla mnie idolami są: Louis Zayn, Niall, Hazza, i Liam. wiem, że moim celem jest słuchanie ich , by zobaczyć 1D na żywo i aby cieszyć się z każdego sukcesu razem z nimi.Zrozumiem jeśli ich nie zobaczę, bo jeżeli nie spotkam ich tu to zobaczę ich w lepszym świecie. Jestem Directioner i jestem z tego dumna.
  Heheh ja tu mówię, że ich kocham, a inni wyzywają ich od pedałów i małpek. Mówię, że moim największym marzeniem jest zobaczenie ich na żywo, a inni mówią, że jeden pedał już był w Polsce i, że nie chcą następnych i to na dodatek pięciu. ;(
       Jak już mówiłam moimi idolami jest czterech Brytyjczyków i jeden Irlandczyk, którzy z wielkimi marzeniami dążyli do wyznaczonego celu. Wykazali się ogromnym szacunkiem do muzyki, bo uczestniczyli w programie X Factor  . Nejlepsze w tym wszystkim jest to, że każdy z nich przyszedł na casting osobno, a połączyła ich Nicole Scherzinger. Wiem, że każda Directioner kocha innego z chłopaków np:

          Jedna może kochać Nialla za Jego Irlanckie ruchy, może tak jak on lubi dużo jeść i śmiać się, aż rozboli Cię brzuch.


Inna może kochać Liama za jego niewinność ale i zarazem troskliwość. Chodź chłopak w trudnych chwilach potrafi zachować zimną krew, zawalczyć o swoje i wykazać się dużą inicjatywą.

Jeszcze inna może kochać buntowników, którego świetnie oddaje Zayn Malik .

Inna Directioner może kochać Louisa, który kocha marchewki, jest bardzo zabawny. Możesz kochać także Jego kochanego gołębia .... Kevina. xD

Inna natomiast jest zauroczona lokami Hazzy, no i tym Jego zachrypnięty, głębokim, pięknym głosem i troskliwością, bo jak Harry kocha to już na 
WIEKI !



TAK JESTEM FANKĄ ONE DIRECTION I JESTEM Z TEGO DUMNA !!!


by. Klaudia ;*

czwartek, 4 kwietnia 2013

                 Uwaga bardzo ważne !!!
Hej,hej jak już napisałam bardzo ważne.  Podobno One Direction nie przyjedzie do Polski wcale , ponieważ brakuję środków Ale tak szwendałam po necie i znalazłam petycję która będzie wysłana do prezydenta Bronisława Komorowskiego o sprowadzenie ich do Polski. Łapaj tu informację ... przeczytaj . CHCESZ KONCERTU ONE DIRECTION W POLSCE?
Jeśli tak to proszę podpiszcie te petycję.
(musisz później wejść na e-maila).
Do końca tego tygodnia musi być 1 000 podpisów
(nie wiem jak to zrobimy).

PETYCJA DO PREZYDENTA: http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=9483

BŁAGAM TO JEST WAŻNE DLA MNIE JAK I DLA WAS !!! : )
                 pozdrawiam : Klaudia

poniedziałek, 1 kwietnia 2013


                             Tatuaże

                             Hazza ma 30 tatuaży

                                        Zayn 24

                                        Louis 6

                                       Liam 4

                                       Niall 0 

                    Zayn przerobił swój Tatuaż " ZAP " 
                        barwy Czerwonej na Czarną .