wtorek, 30 kwietnia 2013

Harry wczoraj pożegnał się z LA i teraz jest w Paryżu, bo chłopaki grają tam dzisiaj koncert.
Napisał na tt po francusku, że kocha Francję :D
Zdjęcia z Paryża:




Fani podobno zachowywali się jak zwierzęta, dobra, nie wnikam :O

Nialler napisał na twitterze:
"Koniec czasu wolnego! Podbijamy resztę Europy! Pierwszy przystanek Paryż! Zróbmy to! Kocham ten kraj, piękne miejsce! Piękni fani! 

Paryż! jesteście gotowi Jesteśmy wypoczęci po czasie wolnym! Gotowi żeby to powtórzyć! Dziś wieczorem zaszaleję!"

napisał, że zaszaleje. czyli wieczorem ma zamiar cos zrobic XD

Chłopaki zaczynają od dzisiaj trasę po Europie :D Nie całej, no ale nic XD

Harry wczoraj w Paryżu:



Zazdroszczę tym wszystkim dziewczynom ;D


 Słodki ;**


By. Klaudia.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz