Hej,hej jak już napisałam bardzo ważne. Podobno One Direction nie przyjedzie do Polski wcale , ponieważ brakuję środków Ale tak szwendałam po necie i znalazłam petycję która będzie wysłana do prezydenta Bronisława Komorowskiego o sprowadzenie ich do Polski. Łapaj tu informację ... przeczytaj . CHCESZ KONCERTU ONE DIRECTION W POLSCE?
Jeśli tak to proszę podpiszcie te petycję.
(musisz później wejść na e-maila).
Do końca tego tygodnia musi być 1 000 podpisów
(nie wiem jak to zrobimy).
PETYCJA DO PREZYDENTA: http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=9483
BŁAGAM TO JEST WAŻNE DLA MNIE JAK I DLA WAS !!! : )
pozdrawiam : Klaudia
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz