Siema dziś opowiem Wam co mnie wkurza i co mnie wzmacnia.
Moja przyjaciółka słucha metalu inna natomiast słucha rapu i śmieją się ze mnie, gdyż słucham
One Direction. Jest mi z tego powodu strasznie przykro.;c
Sądzę, że każdy ma prawo słuchać muzyki, która go uszczęśliwia i dzięki, której chce mu się żyć. nie obchodzi mnie czego oni słuchają. Mam idoli, których kocham, dla których chcę żyć. Dla mnie idolami są: Louis Zayn, Niall, Hazza, i Liam. wiem, że moim celem jest słuchanie ich , by zobaczyć 1D na żywo i aby cieszyć się z każdego sukcesu razem z nimi.Zrozumiem jeśli ich nie zobaczę, bo jeżeli nie spotkam ich tu to zobaczę ich w lepszym świecie. Jestem Directioner i jestem z tego dumna.
Heheh ja tu mówię, że ich kocham, a inni wyzywają ich od pedałów i małpek. Mówię, że moim największym marzeniem jest zobaczenie ich na żywo, a inni mówią, że jeden pedał już był w Polsce i, że nie chcą następnych i to na dodatek pięciu. ;(
Jak już mówiłam moimi idolami jest czterech Brytyjczyków i jeden Irlandczyk, którzy z wielkimi marzeniami dążyli do wyznaczonego celu. Wykazali się ogromnym szacunkiem do muzyki, bo uczestniczyli w programie X Factor . Nejlepsze w tym wszystkim jest to, że każdy z nich przyszedł na casting osobno, a połączyła ich Nicole Scherzinger. Wiem, że każda Directioner kocha innego z chłopaków np:
Jedna może kochać Nialla za Jego Irlanckie ruchy, może tak jak on lubi dużo jeść i śmiać się, aż rozboli Cię brzuch.
Inna może kochać Liama za jego niewinność ale i zarazem troskliwość. Chodź chłopak w trudnych chwilach potrafi zachować zimną krew, zawalczyć o swoje i wykazać się dużą inicjatywą.
Jeszcze inna może kochać buntowników, którego świetnie oddaje Zayn Malik .
Inna Directioner może kochać Louisa, który kocha marchewki, jest bardzo zabawny. Możesz kochać także Jego kochanego gołębia .... Kevina. xD
Inna natomiast jest zauroczona lokami Hazzy, no i tym Jego zachrypnięty, głębokim, pięknym głosem i troskliwością, bo jak Harry kocha to już na
WIEKI !
TAK JESTEM FANKĄ ONE DIRECTION I JESTEM Z TEGO DUMNA !!!
by. Klaudia ;*