Harry wstawił na vine filmik z Niallem
" Platform Niall i trzy czwarte"
https://v.cdn.vine.co/v/videos/222DC5DB-618D-4D30-9C0D-33FA09A5BD06-1935-0000011B2C68BAB2_1.0.7.mp4?versionId=dPIVRJOz5wg6cP5ctAxDR26MV6b92DHn
~Natka.
piątek, 24 maja 2013
Możecie tutaj zadawać pytania do chłopców (możliwy kolejny polski wywiad) http://www.eska.pl/news/ one_direction_w_wywiadzie_dla_e ska_pl_to_mozliwe_zaproponuj_p ytania_ktore_zadamy_chlopakom_ z_1d_video/83714
~Natka.
~Natka.
Subskrybuj:
Posty (Atom)





