sobota, 30 marca 2013

Staropolskim obyczajem dużo szynki życzę z jajem,
niech zające i barany pospełniają Twoje plany,
niech to będzie czas uroczy - życzę miłej Wielkanocy 

_____________________________________________

W dniu Wielkanocy
życzę Wam mocy,
zero zmęczenia,
dużo natchnienia,
serca szczerego,
domu ciepłego.
Niech to będzie czas uroczy,
życzę wszystkim miłej nocy. 
Alleluja i do przodu 

_____________________________________________




  • Królik mówi do baranka, jaka piękna ta pisanka. Wtem z jajeczka wyszła kura, nastroszyła swoje pióra, a baranek ciągle byczy, że Wesołych świąt Ci życzy. 
    _____________________________________________


    By.Paula

1DHQ ogłosiło, że fani, którzy udadzą się na koncert w Londynie 6 kwietnia, będą częścią filmu 1D3D Movie 'This Is Us', gdyż właśnie ten koncert będzie nagrywany na potrzeby wspomnianego filmu! Jednak nie wszystko jest takie fajne, gdyż liczba miejsc na arenie jest ograniczona do 1000. Kto pierwszy ten lepszy :P Sprzedaż biletów rusza ;d

piątek, 29 marca 2013










 ;D

















 ;C



  ;D


By.Paula

Gify z Harrym :>

  Czyli Hazza ma jednak astme ;c










   Jakie słitaśne <333


By.Paula


Paczajcie ;D

Paczajcie co znalazłam. Jest mega konkurs

http://1dpolishupdates.tumblr.com/post/46520969501/one-direction-oglosili-nowy-konkurs-dzieki-ktoremu <---- Tu macie regulamin


Musze coś wymyśleć xD



By.Paula

Pewnie słyszałyście już o tej akcji , kiedy Niall płakał w ubikacji  na ślubie swojego brata  niby przez to, że fanki zniszczyły ten cały klimat , zamiast ludzie zwracać uwagę na Grega i jego żonę zwracali na Nialla , fanki nie mogły przestać robić sobie z nim zdjęć + niektóre lizały jego auto ! SZOK ! To była totalna wiocha ze strony tych Directioners

  To zdj. fanek liżących auto Grega -,-
Widać rejestracje xD

Paczajcie jakie BOSKIE.! >.< ^^




By.Paula