sobota, 30 marca 2013

Staropolskim obyczajem dużo szynki życzę z jajem,
niech zające i barany pospełniają Twoje plany,
niech to będzie czas uroczy - życzę miłej Wielkanocy 

_____________________________________________

W dniu Wielkanocy
życzę Wam mocy,
zero zmęczenia,
dużo natchnienia,
serca szczerego,
domu ciepłego.
Niech to będzie czas uroczy,
życzę wszystkim miłej nocy. 
Alleluja i do przodu 

_____________________________________________




  • Królik mówi do baranka, jaka piękna ta pisanka. Wtem z jajeczka wyszła kura, nastroszyła swoje pióra, a baranek ciągle byczy, że Wesołych świąt Ci życzy. 
    _____________________________________________


    By.Paula

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz