niedziela, 19 maja 2013

Niall napisał na Twitterze:

"Nigdy nie chciałem, żeby padało w trakcie koncertu. Dziś występujemy w najpiękniejszym amfiteatrze w Weronie! I wszyscy dziś zmokną"

"Właśnie dostałem sms od @deodevine mówiący " oh stadium boy" hahaha sprawdzone !"

"Wcześniej powiedziałem wszystkim, ze fani 1D nie żartują ! To istne szaleństwo przed hotelem w Mediolanie.

"Chcieliśmy bardzo wam wszytymi podziękować! I to jest zawsze bardzo trudne aby zrobić to w 140 znakach na Twitterze. Więc proszę bardzo: http://www.youtube.com/watch?v=diEqtVXWRys&feature=youtu.be

"Kochamy was wszystkich tak bardzo, za wszystko co dla nas zrobiliście"

By.Paula

[*]

Liam na Twitterze: "Zostałem poinformowany, że dzisiaj o 11.54 moja rybka kapitan jak black zdechła :( niesamowita rybka , dziękuję za te 3 lata" RIP Kapitanie Jack Black...

[*]

By.Paula

Hey.! ;)

Cześć,długo mnie tu nie było, bo blog mi się nie chciał włączyć :< . No ale trudno :) . <3

By.Paula

niedziela, 12 maja 2013

News 


Zdjęcia i gify z koncertu:






Kolejny 1D World zostanie otworzony w Phoenix 18 
maja


Chcę tam !! ;D 

                      by. Klaudia
Nowa książka o 1D w naszej polskiej wersji ukaże się w sierpniu. Jej tytuł to "One Direction Fotorelacja z życia     zespołu"





1D ma dla nas niespodziankę, za sześć dni będzie wiadomo co to. Niektórzy myślą, że zostaną dopisane kolejne daty do TMH Tour, ale nic nie wiadomo. Link do licznika: 

http://www.onebigannouncement.com/

Harry na wczorajszym koncercie znowu podszedł za blisko maszyny wywołującej dym. Styles, ty łamago! Na szczęście nic mu się nie stało.
Gratulujemy Paulowi, bo jest tatusiem kolejnego dziecka!