Niall napisał na Twitterze:
"Nigdy nie chciałem, żeby padało w trakcie koncertu. Dziś występujemy w najpiękniejszym amfiteatrze w Weronie! I wszyscy dziś zmokną"
"Właśnie dostałem sms od @deodevine mówiący " oh stadium boy" hahaha sprawdzone !"
"Wcześniej powiedziałem wszystkim, ze fani 1D nie żartują ! To istne szaleństwo przed hotelem w Mediolanie.
"Chcieliśmy bardzo wam wszytymi podziękować! I to jest zawsze bardzo trudne aby zrobić to w 140 znakach na Twitterze. Więc proszę bardzo: http://www.youtube.com/watch?v=diEqtVXWRys&feature=youtu.be
"Kochamy was wszystkich tak bardzo, za wszystko co dla nas zrobiliście"
By.Paula
niedziela, 19 maja 2013
niedziela, 12 maja 2013
1D ma dla nas niespodziankę, za sześć dni będzie wiadomo co to. Niektórzy myślą, że zostaną dopisane kolejne daty do TMH Tour, ale nic nie wiadomo. Link do licznika:
http://www.onebigannouncement.com/
Harry na wczorajszym koncercie znowu podszedł za blisko maszyny wywołującej dym. Styles, ty łamago! Na szczęście nic mu się nie stało.
Gratulujemy Paulowi, bo jest tatusiem kolejnego dziecka!
Subskrybuj:
Posty (Atom)






