niedziela, 17 lutego 2013

Siema Siema ^^

Siemka to nasz pierwszy post więc bez hejtów xD
No to ten blog jest prowadzony przez dwie osoby.
___________________________________________
Sooł ja jestem Klaudia mam 13 lat i pochodzę z małej miejscowości leżącej nie daleko Wejherowa . Jestem Blondii ale nie jestem głupia za jakie jesteśmy uważane :/ 
Jestem miła,zabawna i zawsze uśmiechnięta a no i Baaardzo lubię One Direction ;D
Moim największym marzeniem jest zobaczyć chłopaków na żywo a przede wszystkim zdobyć od nich autografy,albo pstryknąć sb z nimi zdjecie !. <3 
**************************************************************************
Jooł jestem Paula,mam 12 lat i mieszkam w Wejherowie(pomorze).Moja ksywa to Żeluś ;)).Moim marzeniem jest poznać 1D. Mojee hobby to moda,projektowanie,słuchanie muzyki (głównie 1D) wraz z moją kuzynką Klaudią,która została wymieniona wyżej.Jestem zabawna,miła,fajna i uśmiechnięta . Uwielbiam One Direction i bardzo chciałabym pójść na ich koncert ;Di najbardziej lb Harry'ego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz